Rezervace ubytování +420 773 784 776

Restaurace

restaurace hotel pod kyčmolemNavštivte hotelovou restauraci, kde si zakládáme na kvalitní české kuchyni, připravené z čerstvých surovin. Čeká na vás široký výběr pokrmů i nápojů, na kterých si skutečně pochutnáte. Restaurace je stylově zařízená, nekuřácká a má celkovou kapacitu 175 míst včetně salónku. Je otevřená také široké veřejnosti. K dispozici máte dětské židličky i dětský koutek.

V restauraci je možné uspořádat soukromé a firemní akce. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení.

Jídelní lístek naleznete zde.

Otevírací doba restaurace:  11:00–22:00, v pátek a v sobotu do 23:00 (provoz kuchyně 11:00–21:00).


Wellness hotel Pod Kyčmolem poskytuje hostům ubytování se snídaní a s možností rozšíření na polopenzi. Rádi vám zajistíme i dietní jídelníček (vegetariánská a bezlepková dieta).

  • snídaně: 7:30–9:30
  • výdej polopenzové večeře: 17:30–20:00

Galerie


Pivovar

pivovar hotel pod kyčmolem

Minipivovar Wellness hotelu Pod Kyčmolem je v provozu od srpna roku 2021. Na pivě Lomňan si pak u nás hosté pochutnávají od září téhož roku.

O kvalitu zlatavého moku se zde denně stará sládek, který jej vaří přes noc, a to celých deset hodin. Dalších 30 dní pivo zraje v tancích. Vaříme ho pro vás z poctivého sladu a chmele. V letních měsících můžete využít venkovní terasu s přilehlým dětským hřištěm. Kromě zlatavého moku si u nás také pochutnáte na výborném jídle.

Těšit se můžete na piva: Lomňan světlá 11°, Lomňan polotmavá 13°, Lomňan speciály (vánoční, velikonoční apod.).

Galerie